Gergita Gergi Tavan

Anasayfa / Hizmetler / Gergita Gergi Tavan

Kayseri Gergi Tavan

Yüksekteknoloji ile üretilen; esnek yapılı, ışık geçirme özelliğine sahip, sağlıklı,nemden etkilenmeyen bakım ve onarım istemeksizin kolay ve hızlı montajedilebilen, değişik form ve şekillerde uygulaması mümkün olan dekoratif bir malzemedir.

Günümüzyaşantılarında yoğun geçen iş tempolarından sonra kendilerini eve atan herinsanın iç dekorasyon konusunda az da olsa ferahlama ihtiyacında olduğunudüşünüyoruz. Özellikle kişinin evindeki iç huzur, estetik betimlemelerlebütünleştiği andan itibaren birçok şey daha cazip ve çekilebilir bir haledönüşebilir. Bu noktada da pek çok insanın evindeki genel dekorasyonlarıaçısından gergi tavan modellerineilgi duymaya başladığını belirtebiliriz. Öyle ki; estetik olduğu kadar kaliteaçısından da bir hayli güvenilir olan Gergita Gergi Tavan modellerinde,insanların istediği tarzda estetik modelleri hali hazırda monte edilmektedir.Bizler ise Estetika Yapı Dekorasyon olarak sizlerin Gergita Gergi Tavan modelleri hususundaihtiyaç duyduğunuz her türlü temayı usta işçiliklerle evinize monteedebiliyoruz. Alanında profesyonel bir personel takımıyla hizmet sunanekibimiz, birbirinden farklı modellerle ev ve iş yerlerinize estetik bir bakışaçısı kazandırabilir. Üstelik tamamen uygun fiyatlandırma politikalarıyla şekilalan bu tarz monte aşamaları, sizler için farklı bir iç dekorasyon ortamına daolanaklar sağlayacaktır.

kayseri gergi tavan

Dijitalbaskı, hd formatı, Akustik açılar, 3D görselliği, Led, Lake dokulu ve ışıklı dokuluGergita Gergi Tavan çeşitlerimizi sitemiz üzerinden de rahatlıklainceleyebilir, dilediğiniz model için anında sipariş verebilirsiniz. Bizler ilekısa süre içinde kurmuş olduğunuz iletişim sayesinde de evinizdeki ortam ikikatı daha muazzam olacaktır. Bu sebepten dolayı bir an evvel size hitap edecekgergi tavan modelini incelemenizi öneririz. 

Evinizin Dekoratif ve Lüks Görünmesi Bizim İçin Önemli

Tavanlarınızın eski görüntüsünden sıkıldıysanız, evinize renk katmak istiyorsanız ve ofislerinizin daha iç açıcı olmasını istiyorsanız sizin gergi tavana ihtiyacınız var demektir. Estetika Yapı Dekorasyon olarak Kayseri gergi tavan hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Dijital baskı gergi tavan sistemi, tavanlarınız ve duvarlarınız için daha şık, daha modern ve daha estetik. Durst HD RHO 1000 UV baskı teknolojimizle baskı yapıyoruz. Bu sayede gergi tavana uygulanan baskı solvent ile temasa geçirmiyoruz. 

Yaptığımız bu yöntem ile hem havaya hem de doğaya verdiğimiz zararı minimum seviyeye indiriyor.Dijital baskı, hd formatı, Akustik açılar, 3D görselliği, Led, Lake dokulu ve ışıklı dokulu Gergita Gergi Tavan çeşitlerimizi tecrübemiz ve uzman kadromuzla dakikalar içerisinde yapıyoruz. Bakımı, onarımı ve modeller arası tercih için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Solvent ile yapılan baskı sadece brandalarda, tabelalarda, pankartlarda vb. gibi çalışmalarda kullanılmaktadır.Bu gibi materyaller dış mekanlar için üretilir. Dış mekanlarda insan sağlığına çok az  zarar verir ancak kesinlikle iç mekanlarda kullanılmamalıdır. Çünkü solvent toksik bir gazdır. Biz de Kayseri gergi tavan hizmetimizi verirken çok az seviyede solvent kullanmaya özen gösteriyoruz.


Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0549 513 00 09

Copyright © 2012 - 2023 | Estetika
Top