Hakkımızda

Anasayfa / HakkımızdaEstetika Tasarım Dekorasyon, 2007 yılında şu anki MustafaÖNEN, Yasin ÖNEN ve Emre ÖNEN tarafından kurulmuştur.

EstetikaTasarım Dekorasyon adındaki firmamız GERGİTA, Duvar Kağıdı, Parke, Kapı,Doğalgaz, Alçı-Boya, İç Dış Dekorasyon, Isı Yalıtım Sektöründe faaliyetgöstermekte olup, kendi sektöründeki diğer firmalara da yön veren kaliteli,yenilikçi ve fark yaratan sayılı liderlerden biridir.

EstetikaTasarım Dekorasyon; bir markanın tüketici ile ilişkisinde var olduğunainanarak, müşteri odaklılığını ön sıralarda tutarak, siz değerlimüşterilerimizin isteklerine ve beklentilerine göre ürünlerini ve hizmetlerinisürekli artı yönde yenileme stratejisiyle yola çıkmıştır. Estetika TasarımDekorasyon; yurdumuzun hemen hemen her bölgelerinde mimari, iç mimari, dekorasyonve çevre düzenine kadar çözümler üreterek anahtar teslimlerini yapmaktadır.  


Firmamızınstratejisi, önemli bölgelerde, kurulu bir alt yapı, sağlıklı gelişim politikasıile birlikte büyümektir.  Estetika Tasarım Dekorasyon; hem üründe hemde hizmette ve serviste de farklılaşmak istemiyle İş Ortaklık Programı' nıkurmuş ve bu istem ile de çok sayıda yatırımlar yapmıştır. EstetikaTasarım Dekorasyon; konut, mağaza, otel, market, restoran, cafe, ofislereve hastanelere yönelik proje tasarımları ve bu tasarımlarla alakalı olandanışmanlık ve kontrol hizmetlerini beraberinde uygulamaktadır.


Önceliklifaaliyetimiz olan dekorasyon alanında estetik ve fonksiyonun birbiri ileuyumunu ön plana alarak kaliteli ve uygun malzeme seçimi, detaylı projelendirme,uygulamada usta işçilik, titiz bütçelendirme ve işin size söylenen sürede yanizamanında teslimidir. Ayrıca siz değerli müşterimizin memnuniyeti bir numaralıprensibimizden birisidir. Parke ve duvar kağıdı ürünlerini sunduğu planlıolarak uygulanan stok programı çerçevesinde Estetika Tasarım Dekorasyon olarakmağazamızda kendi sektörümüzde sektörel projelere uygun olan ürün satışının veuygulamanın hizmeti de sunmaktadır. Ayrıca Estetika Tasarım Dekorasyon olanfirmamız kendinden emin olarak işi tüm detaylarıyla ele alarak siz değerlimüşterilerimize çalışma alanıyla ilgili A'dan Z'ye her konuda destek vebilgiler verir.


FirmamızEstetika Tasarım Dekorasyon olarak duvar kağıdı alanında da modayı ve trendlerioluşturan klasik ve modern stili gösteren desen seçenekleri ve İtalyan stilinitamamiyle oluşturan ağır vinil duvar kağıtları modelleri ile kendinigösteren,ipek duvar kağıdı koleksiyonlarımız sayesinde hem lüksü hem de konforuberaber sizlere sunan Armani/Casa,modern veyeni desenleri ile sizlere çokça büyük bir ürün yelpazesi koleksiyonusunan DesignID, başta floral ve country duvar kağıdı seçenekleriolmak üzere çok sayıda desen seçeneği altında tutan Norwall, tekstil tabana sahip olan duvarkağıtlarıyla tüm dünyada ün yapmış duvar kağıdı markası olan Sellers & Josephson, değişik floral ve damask desenmodelleri ile dikkatleri üzerine çeken Artworks, hem etnikhem de klasik desenleri ile tüm dünyada fark yaratan Ascot, ürünlerini kaliteli, sağlıklı ve dayanıklı olarakoluşturan başta Avrupa olmak üzere tüm dünyada özellikle de dekorasyon alanındaçokça tercih edilen ve kullanılan lider parke markası olan Meisterlaminat parke ürünlerini,yüksek kalitede ve çevre dostu olacak şekilde bir üretim anlayışıylaüreten Kronotex markası firmamız olan Estetika TasarımDekorasyon’un içinde bulunan sizlere sunduğumuz markalar arasında yeralmaktadır.


Estetika Tasarım Dekorasyon, adındaki firmamız oldukça uzman,deneyimli vedinamik kadrosuyla, kalitesinden ve estetiğinden ödün vermeden çağdaş, oldukçakullanışlı ve seçili yaşam alanları oluşturmayı birinci sıradaki ilke olarakbelirleyerek uzmanı olduğumuz sektörümüzde güvenilir ve dürüst bir yeredinmiştir. Başta da dediğimiz gibi misyonumuz, vizyonumuz veamacımız;ürettiğimiz bütün projelerde kendimizi geliştirerek hep birer adımdaha ileriye taşımak ve siz değerli müşterilerimizin gözünde zirveye çıkmaktır.

 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0549 513 00 09

Copyright © 2012 - 2023 | Estetika
Top