Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda


Estetika Tasarım Dekorasyon, 2007 yılında şu anki Mustafa ÖNEN, Yasin ÖNEN ve Emre ÖNEN tarafından kurulmuştur.

Estetika Tasarım Dekorasyon adındaki firmamız GERGİTA, Duvar Kağıdı, Parke, Kapı, Doğalgaz, Alçı-Boya, İç Dış Dekorasyon, Isı Yalıtım Sektöründe faaliyet göstermekte olup, kendi sektöründeki diğer firmalara da yön veren kaliteli, yenilikçi ve fark yaratan sayılı liderlerden biridir.

Estetika Tasarım Dekorasyon; bir markanın tüketici ile ilişkisinde var olduğuna inanarak, müşteri odaklılığını ön sıralarda tutarak, siz değerli müşterilerimizin isteklerine ve beklentilerine göre ürünlerini ve hizmetlerini sürekli artı yönde yenileme stratejisiyle yola çıkmıştır. Estetika Tasarım Dekorasyon; yurdumuzun hemen hemen her bölgelerinde mimari, iç mimari, dekorasyon ve çevre düzenine kadar çözümler üreterek anahtar teslimlerini yapmaktadır.  


Firmamızın stratejisi, önemli bölgelerde, kurulu bir alt yapı, sağlıklı gelişim politikası ile birlikte büyümektir.  Estetika Tasarım Dekorasyon; hem üründe hem de hizmette ve serviste de farklılaşmak istemiyle İş Ortaklık Programı' nı kurmuş ve bu istem ile de çok sayıda yatırımlar yapmıştır. Estetika Tasarım Dekorasyon; konut, mağaza, otel, market, restoran, cafe, ofislere ve hastanelere yönelik proje tasarımları ve bu tasarımlarla alakalı olan danışmanlık ve kontrol hizmetlerini beraberinde uygulamaktadır.


Öncelikli faaliyetimiz olan dekorasyon alanında estetik ve fonksiyonun birbiri ile uyumunu ön plana alarak kaliteli ve uygun malzeme seçimi, detaylı projelendirme, uygulamada usta işçilik, titiz bütçelendirme ve işin size söylenen sürede yani zamanında teslimidir. Ayrıca siz değerli müşterimizin memnuniyeti bir numaralı prensibimizden birisidir. Parke ve duvar kağıdı ürünlerini sunduğu planlı olarak uygulanan stok programı çerçevesinde Estetika Tasarım Dekorasyon olarak mağazamızda kendi sektörümüzde sektörel projelere uygun olan ürün satışının ve uygulamanın hizmeti de sunmaktadır. Ayrıca Estetika Tasarım Dekorasyon olan firmamız kendinden emin olarak işi tüm detaylarıyla ele alarak siz değerli müşterilerimize çalışma alanıyla ilgili A'dan Z'ye her konuda destek ve bilgiler verir.


Firmamız Estetika Tasarım Dekorasyon olarak duvar kağıdı alanında da modayı ve trendleri oluşturan klasik ve modern stili gösteren desen seçenekleri ve İtalyan stilini tamamiyle oluşturan ağır vinil duvar kağıtları modelleri ile kendini gösteren,ipek duvar kağıdı koleksiyonlarımız sayesinde hem lüksü hem de konforu beraber sizlere sunan Armani/Casa,modern ve yeni desenleri ile sizlere çokça büyük bir ürün yelpazesi koleksiyonu sunan DesignID, başta floral ve country duvar kağıdı seçenekleri olmak üzere çok sayıda desen seçeneği altında tutan Norwall, tekstil tabana sahip olan duvar kağıtlarıyla tüm dünyada ün yapmış duvar kağıdı markası olan Sellers & Josephson, değişik floral ve damask desen modelleri ile dikkatleri üzerine çeken Artworks, hem etnik hem de klasik desenleri ile tüm dünyada fark yaratan Ascot, ürünlerini kaliteli, sağlıklı ve dayanıklı olarak oluşturan başta Avrupa olmak üzere tüm dünyada özellikle de dekorasyon alanında çokça tercih edilen ve kullanılan lider parke markası olan Meisterlaminat parke ürünlerini, yüksek kalitede ve çevre dostu olacak şekilde bir üretim anlayışıyla üreten Kronotex markası firmamız olan Estetika Tasarım Dekorasyon’un içinde bulunan sizlere sunduğumuz markalar arasında yer almaktadır.


Estetika Tasarım Dekorasyon, adındaki firmamız oldukça uzman,deneyimli ve dinamik kadrosuyla, kalitesinden ve estetiğinden ödün vermeden çağdaş, oldukça kullanışlı ve seçili yaşam alanları oluşturmayı birinci sıradaki ilke olarak belirleyerek uzmanı olduğumuz sektörümüzde güvenilir ve dürüst bir yer edinmiştir. Başta da dediğimiz gibi misyonumuz, vizyonumuz ve amacımız;ürettiğimiz bütün projelerde kendimizi geliştirerek hep birer adım daha ileriye taşımak ve siz değerli müşterilerimizin gözünde zirveye çıkmaktır.

 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0352) 320 38 00

Copyright © 2012 - 2021 | Estetika
Top