Laminat Parke

Anasayfa / Hizmetler / Laminat Parke

Laminat Parke Uygulama ve Satış Hizmetleri

Estetika olarak Kayseri ve civarında laminat parke satış ve uygulama hizmetleri vermekteyiz. Laminat parke mekanlarınızın güzelliğini ortaya çıkartan bir dekorasyon türüdür. Laminat parke mekanlarınıza sadece şıklık katmaz, mekanların ısı yalıtımı ve ses yalıtımını güçlendirir. Türkiye’nin en gözde laminat parke firmaları ile çalışmaktayız. Agt, Floorpan, Çamsan, Vario çalıştığımız bazı markalardır. Laminat parke de malzeme kalitesinin yanında işçilik yanı parkenin uygulama biçimi de çok önemlidir.

Kaliteli Malzeme

Sizin seçtiğiniz herhangi bir marka ile uygulama yapılabilir firma olarak Kastamonu Entegre ürünlerini tavsiye ederiz. Parkenin altına serilen şilte veya strafor seçeneklerimiz mevcuttur. Strafor sayesinde ısı ve ses yalıtım özellik daha iyi bir şekilde ortaya çıkacaktır. Kapı ile parkenin birleşme noktalarına plastik veya metal eşikler koyulabilir. Renk seçeneklerimiz mevcuttur.

Kaliteli İşçilik

Kayseri’nin en gözde ustaları ile çalışmaktayız. Laminat parke uygulaması için iyi bir ekibe sahibiz.  Ustalarımızın hepsi en az 5 yıldır laminat parke montaj tecrübesine sahiptir.

İyi Bir Ekipman

Havalı kompresör ile süpürgelikleriniz kusursuzca duvar ile parkenin kesişme noktasına sabitlenir. Gönyeli ve parke kesme motorumuz sayesinde parkeleriniz ve süpürgelikleriniz kesilerek uygulanır. Böylelikle süpürgelik köşeleri daha şık görünmesi sağlanır.

Ekonomik Fiyat

Bütçenize uygun laminat parke seçeneklerimizi öğrenebilmek için bizi arayabilirsiniz veya sizi showroom’umuzda ağırlayabiliriz.

Taksit Seçenekleri

Kredi kartına taksit seçeneklerimiz ile ödeme konusunda da her zaman sizin yanınızdayız.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0549 513 00 09

Copyright © 2012 - 2023 | Estetika
Top